Glamour Hair - Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Kraków

WAKE YOUR

DREAMS

Glamour Hair & Beauty studio powstało z myślą o przedłużaniu i zagęszczaniu włosów.

Od wielu lat z sukcesem działamy na rynku krakowskim będąc jedynym licencjonowanym salonem marki Glamour Hair znanej z produktów do przedłużania włosów w Polsce i zagranicą. Przy naszym studio swoją siedzibę ma również Krakowska Szkoła Stylistów szkoląca fryzjerów z zakresu przedłużania włosów. Oddając się w ręce naszych stylistów masz pewność że Twoje włosy są bezpieczne i w 2 godziny długie i gęste jak nigdy dotąd !

NA CZYM PRACUJEMY

 

W naszym studio do przedłużania włosów używamy tylko i wyłącznie włosów naturalnych. Możesz skorzystać zwersji standard  - włosów europejskich o żywotności do ok. roku czasu lub z wersji dla najbardziej wymagających czyli włosów słowiańskich dziewiczych(najwyższy standard  włosów) którymi możesz się cieszyć bez ograniczeń czasowych.

Zaletąwłosów standard  jest z pewnością ich cena oraz natychmiastowa  dostępność. Jeszcze tego samego dnia wyjdziesz z piękną bujną fryzurą o idealnie dobranym kolorze gdyż posiadamy bogatą gamę kolorystyczną włosów europejskich na miejscu. Przedłużanie w tym wariancie zaczyna się już od 400zł i cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientek.

Włosy słowiańskie dziewicze natomiast to włosy które nigdy nie przeszły nawet najmniejszej ingerencji w postaci farbowania czy zabiegów trwałej zmiany struktury. Mamy pewność że są perfekcyjnej jakości gdyż sami je pozyskujemy na terenie Polski. Pielęgnacja ich polega na traktowaniu ich dokładnie tak samo jak naszych własnych,włosy są delikatne i miękkie o strukturze identycznej do naszej. Inwestycja jest jednorazowa już od 1200zł a cieszyć się nimi możesz jak długo będziesz chciała.

 

Zarówno jedne jak i drugie spełniają wszelkie normy jakości oraz bezpieczeństwa. Pracujemy na lekkich pasmach które nie obciążają twoich włosów,dzięki naturalnemu cieniowaniu tworzą zwartą lejącą taflę długich włosów bez efektu rozpasemkowania. Włosy których używamy do przedłużania można dowolnie stylizować,kręcić i farbować.

 

 

 

 

 

Zalecana dla słabych, cienkich i kruchych włosów. Keratyna jest naturalnym składnikiem naszych włosów, paznokci i skóry dzięki czemu materiał łączenia jest całkowicie bezpieczny.

Pasemka włosów mocowane są poprzez łuskę keratynową która mięknie  pod wpływem ciepła zgrzewarki i po uformowaniu przez stylistę tworzy cienki i delikatny zgrzew(rulonik). Jest to metoda zaliczana do najbardziej trwałych, dająca duży komfort w noszeniu,łączenia są delikatne a sam zgrzew niewidoczny w kolorze włosów. W przypadku tej metody należy uważać na wysokie temperatury spowodowane długą ekspozycją słoneczną czy wizytami w saunie lub solarium.

METODA TULEJKI :

Metoda tulejkowa to odmiana metod na zimno, zbliżona na Micro ringów,skierowana jednak do osób aktywnych fizycznie które nie zawsze mają czas na ostrożną pielęgnację włosów przedłużonych. Włosy łączone są w tym przypadku łączeniem podłużnym w postaci tulejki która tworzy zgrabne i estetyczne łączenie dobrane do koloru włosów. Przy tej metodzie rzadko się zdarza że zsunie się choćby jedno pasemko w trakcie noszenia. Metoda ta jednak nie jest polecana dla cienkich i wrażliwych włosów.

Wszystkie wyszczególnione metody można zastosować zarówno na włosach europejskich jak i dziewiczych słowiańskich. Na życzenie klientki styliści mogą użyć kilku kolorów,stworzyć  balejaż lub zrobić nawet popularne Ombre hair bez rozjaśniania naszych końców. Metoda dobierana jest po szczegółowej konsultacji na której omawiamy wszelkie istotne szczegóły.

DŁUGIE I GĘSTE WŁOSY TO COŚ NA CZYM ZNAMY SIĘ NAJLEPIEJ

 

 

 

 

 

Jesteśmy przekonani że nie ilość a jakość to coś co najważniejsze jest w oferowanych przez nas usługach. W swoim fachu posiadamy wszystkie dostępne metody na rynku, jednak poprzez selekcję ich wad i zalet oraz  wygody w użytkowaniu,oferujemy tylko to co najlepsze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

METODY PRZEDŁUŻANIA

METODA MICRO-RINGS :

METODA JAPOŃSKA :

KERATYNA :

Zdecydowanie najpopularniejsza metoda na rynku ze względu na swoją elastyczność noszenia oraz atrakcyjną cenę. Jest to metoda łączenia pasm na zimno za pomocą małych obrączek micro ringów. Zaletą tej metody jest możliwość podciągnięcia pasemek gdy pojawi się odrost,jak również w każdej chwili włosy można ściągnąć i założyć ponownie. Micro ringi dobierane są pod kolor włosów i przy profesjonalnym założeniu nie powinny być widoczne.

Z tej metody nie mogą skorzystać osoby uczulone na nikiel.

To nasza ulubiona metoda, bezinwazyjna i najbardziej naturalna. Do przedłużania nie wykorzystuje się żadnych sztucznych łączeń. Pasemka doplatane są do naszych włosów za pomocą przestrzennego warkoczyka,plecionego na cztery ręce a jego splot jest zarazem mocowaniem. Efekt jest nie zwykle naturalny a łaczenia wyglądają bardzo estetycznie. Metoda ta polecana jest dla wszystkich osób dla których  ważna jest wygoda i komfort noszenia włosów oraz łatwa pielęgnacja.

Dzięki naturalnemu splotowi łączenia ,nie musimy się martwić o to by nie uszkodzić je gorącą temperaturą czy składnikami szamponów czy odżywek. W szczególności doceniają ją kobiety które prowadzą aktywny tryb życia,chodzą na basen, solarium czy siłownię. Niema żadnych przeciwskazań do jej noszenia.