Glamour Hair - Fryzjer Kraków Centrum

WYZNAJEMY JEDNĄ

ZASADĘ:

 

 

 

W naszym studiu skorzystasz z pełnego wachlarza usług fryzjerskich. Nasi styliści to fryzjerzy z pasją i bogatym doświadczeniem. Oddając swoje włosy w nasze ręce możesz być pewna zniewalającego efektu oraz 100 % bezpieczeństwa dzięki używaniu produktów najwyższej jakości.

Nie jesteśmy związani na wyłączność z jednym producentem produktów fryzjerskich co daje nam pełną dowolność w używaniu najlepszych kosmetyków do włosów w zależności od potrzeb. Jako jedni z nie licznych oferujemy naszym klientom strzyżenie na gorąco Jaguar Thermo Cut dzięki któremu pozbędziesz się problemu rozdwajających się końcówek i matowych włosów a dopełnieniem efektu będzie zastosowanie Aktywatora ultradźwiękowego za pomocą którego wtłaczamy ampułki i odżywki w głąb włosa. Korzystając z bogatego systemu lojalnościowego będziesz mogła korzystać z sauny dla włosów bezpłatnie przy każdej wizycie jak i wielu licznych niespodzianek.

 

KOLORYZACJE

Niema pięknych włosów bez pięknego koloru. Podstawą koloryzacji jest umiejętne dobranie koloru przez stylistę oraz jego wsłuchanie się w potrzeby klienta. Pracujemy na włoskiej linii farb marki Artego. Farby są delikatne i o pięknych naturalnych kolorach. Z powodzeniem przykryją siwe włosy a kolor nie wypłucze się po kilku myciach. Włosy będą błyszczące i zdrowe na długo.

Oferujemy koloryzację permanentną,soft-odświeżanie koloru, koloryzację panelową, balejaż oraz cieszące się dużą popularnością Ombre Hair (efekt rozjaśnionych słońcem końcówek).

 

STRZYŻENIE

Strzyżemy na zimno i na ciepło,awangardowo i klasycznie,całą fryzurę lub jej końce.Możesz skorzystać z klasycznego strzyżenie które całkowicie zmieni Twoją fryzurę lub tylko ją odświeży,możesz zdać się na propozycję stylisty lub przedstawić swoją koncepcję.Zawsze uważnie słuchamy w czym dobrze się czujesz i jakie masz oczekiwania od nowego wyglądu. Jeśli Twoim problemem są łamiące i rozdwajające się końce,matowe i suche włosy których latami nie możesz zapuścić,skorzystaj z wyjątkowego strzyżenia jakim jest Thermo Cut - strzyżenie na gorąco najbardziej znanego na świecie producenta nożyczek fryzjerskich Jaguar. Gorące nożyce,ciepłem zamkną szczelnie końce włosów dzięki czemu składniki odżywcze i nawilżające nie będą uciekać a zasklepione końce nie będą mieć tendencji do rozdwajania.

REGENERACJA I SPA DLA WŁOSÓW

Zawsze uważnie przyglądamy się włosom. Radzimy jak dbać o nie w domu jak również oferujemy cały szereg regeneracji w salonie. Nasze unikatowe usługi jak Strzyżenie gorącymi nożyczkami oraz regeneracja włosów aktywatorem ultradźwiękowym zdobyły mnóstwo zwolenniczek i poradziły sobie nawet z najbardziej opornymi i zniszczonymi włosami.

Suche szorstkie i puszące się włosy to już przeszłość,a przystępne ceny pozwolą Ci zadbać o ich zdrowie i estetyczny wygląd na zawsze.

 

PIĘKNE WŁOSY

TO

ZDROWE WŁOSY

Od lat z sukcesem czeszemy nasze klientki na wyjątkowe okazje. Bez wątpienia wybór fryzury ślubnej to jedna z najważniejszych decyzji w przygotowaniach do tego ważnego dnia. Nasi styliści omówią dokładnie możliwości upięć,doradzą jaka fryzura będzie pasować do sukni i charakteru uroczystości oraz wykonają fryzurę próbną byś była w pełni przekonana i spokojna. Czeszemy również świadkowe,mamy oraz gości a w dniu wielkiego wydarzenia zadbamy o Twój komfort i dobre samopoczucie. Nasze upięcia są zawsze starannie wykonane a ich trwałość pozwoli ci się bawić do białego rana.

 

KOKI LOKI I UPIĘCIA